DZIEŃ DZIAŁKOWCA 01-09-2018 - ROD

WITAMY NA STRONIE

ROD im. A.Domagalskiego

WITAMY NA STRONIE
w Gdyni

ROD im. A.Domagalskiego

w Gdyni
ROD im. A. Domagalskiego
MENU >
Przejdź do treści

DZIEŃ DZIAŁKOWCA 01-09-2018

GALERIE
Dzień Działkowca ROD im. A. Domagalskiego w Gdyni

Tradycyjnie, jak co roku uczciliśmy Święto Działkowców w naszym ogrodzie. Spotkanie rozpoczęło się od odegrania hymnu Polskiego Związku Działkowców.

Prezes Ogrodu powitał wszystkich przybyłych na spotkanie, zaproszonych gości jak i działkowców, którzy licznie stawili się na imprezę. W swoim wystąpieniu nawiązał do setnej rocznicy uzyskania niepodległości oraz wspomniał o stu dwudziestoleciu ruchu działkowego w kraju. Przypomniał, że ogród nasz liczy pięćdziesiąt dwa lata i na stałe wpisał się w historię.

Następnie wręczono złote, srebrne i brązowe odznaki „ Zasłużonego Działkowca”. Podsumowano wyniki wewnętrznego konkursu na najładniejszą działkę w ogrodzie. Działki wyróżnione otrzymały bony towarowe i dyplomy, a było tego dużo.

W imieniu osób zaproszonych, głos zabrał Pan Bogusław Dąbrowski, przekazał zebranym najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania w dotychczasowej działalności. Wysoko ocenił ogród przedstawiciel Prezydenta Miasta Gdyni pan Andrzej Kieszek.

Po loterii fantowej, (każdy los wygrywał), podczas wspaniałej pogody i we wspaniałej atmosferze, przebiegała dalsza część biesiady.

Leonard Niewiński.
Pobieranie wszystkich zdjęć – 2018_09_01_Dzien_dzialkowca_2018.zip
ROD im. A. Domagalskiego w Gdyni
81-533 Gdynia
ul. Grodnieńska 24
tel. 58 774 87 43
Copyright © 2019 ROD im. A. Domagalskiego All rights reserved.
made by DM
Wróć do spisu treści