PODPISANIE POROZUMIENIA 29-12-2016 - ROD

WITAMY NA STRONIE

ROD im. A.Domagalskiego

WITAMY NA STRONIE
w Gdyni

ROD im. A.Domagalskiego

w Gdyni
ROD im. A. Domagalskiego
MENU >
Przejdź do treści

PODPISANIE POROZUMIENIA 29-12-2016

GALERIE
LIST INTENCYJNY!

Dzień dwudziestego ósmego grudnia 2016 roku, dla gdyńskich ogrodów stał się data historyczną. W tym dniu przedstawiciele Kolegium Prezesów Gdyńskich Ogrodów Działkowych podpisali porozumienie o współpracy z Władzami Miasta Gdyni.

Podpisany dokument otwiera nowy rozdział w działalności gdyńskich ogrodów przynależnych do PZD. Zostały umormowane zasady współpracy. Ogrody, ze swej strony będą kontynuowały swoją politykę „otwartych drzwi”. Otwarcie naszych ogrodów na współpracę z lokalnym społeczeństwem istnieje od kilku lat. W ogrodach, współpraca realizowana jest na wiele sposobów.

Zgodnie z zapisami w planach zagospodarowania miasta oraz najnowszymi trendami wyrażanymi przez jego władze, ogrody mają stać się miejską ostoja zieleni.

Przed gdyńskim kolegium oraz prezesami ogrodów otwiera się nowa możliwość wkomponowania się na stale w struktury miasta. Jednocześnie jest to olbrzymie wyzwanie dla kolegium w realizacji zadań oraz wykorzystania możliwości.

     Sekretarz Kolegium                                                                                                                                                                     Przewodniczący Kolegium
    Danuta Sompolińska                                                                                                                                                                           Leonard Niewiński

Pobieranie wszystkich zdjęć – 2016_12_29 Podpisanie_porozumienia.zip
ROD im. A. Domagalskiego w Gdyni
81-533 Gdynia
ul. Grodnieńska 24
tel. 58 774 87 43
Copyright © 2019 ROD im. A. Domagalskiego All rights reserved.
made by DM
Wróć do spisu treści